You are here:  / Biznes i Ekonomia / Neonet Radzyń Podlaski

Neonet Radzyń Podlaski

post by related

related post

Konkurencja napędza rynek potencja tabletki

W dzisiejszym świecie, kiedy ludzie są bardzo zabiegani, bardzo zależy im na czasie. Konsument wybierając się na zakupy, chcę mieć wszystko
w jednym miejscu. Stąd tak dużą popularnością cieszą się galerie handlowe, super i hipermarkety.
Współcześnie na rynku sprzedażowym istnieje wiele sieci oferujących swoje produkty w różnych dziedzinach: budowlanka, sprzęt rtv i agd, meble i wykończenie wnętrz, artykuły spożywcze i przemysłowe.
W tym gronie nie brakuje także polskich firm, które całkiem dobrze radzą sobie na dość konkurencyjnym rynku. Tu przykładem może być sieć detaliczna Neonet. Ta wrocławska firma zajmuje się sprzedażą m.in. sprzętu komputerowego, sprzętów gospodarstwa domowego czy sprzętu fotograficznego. Sieć stale się rozwija, będąc mocnym punktem na rynku. Zdarzają się jednak też przypadki, kiedy firma sobie nie poradzi. Tak było w przypadku sieci handlowej Nomi działającej w branży budowlanej. Trudności na rynku artykułów budowlanych sprawiły, że przedsiębiorstwo ogłosiło upadłość.
Duża konkurencja sprawia, że jedne firmy radzą sobie lepiej, inne gorzej. Dla klientów jest to jednak dobra sytuacja, gdyż sieci muszą o nich walczyć dobrymi cenami i coraz lepszą jakością produktów.