You are here:  / Biznes i Ekonomia / Neonet Biała Podlaska godziny otwarcia

Neonet Biała Podlaska godziny otwarcia

post by related

related post

Sieci sklepów oferują dostępne i tanie zakupy

W ostatnich latach sieci handlowe odgrywają coraz większą rolę w kształtowaniu się nawyków zakupowych Polaków. Mają one do zaproponowania klientowi szeroki wybór towarów, które w jednakowej cenie i jakości można nabyć w każdym zakątku kraju. Ta dostępność i jednolitość informacji decyduje o ich popularności.

Rynek sieci handlowych jest oczywiście dużo bogatszy niż rynek sieci odzieżowych i spożywczych, z których przeciętny konsument korzysta na co dzień. Wśród sieciowych sprzedawców elektroniki, RTV i AGD mamy m.in firmę Neonet, która w całej Polsce posiada ponad 250 sklepów. Neonet jest obecny na rynku od 15 lat. Oprócz konkurencyjności cenowej inwestuje w swój wizerunek m.in. przez udział w kampaniach społecznych. Przykładem sieci handlowej z branży budowlanej jest Nomi. Jeszcze do niedawna Nomi było największą siecią supermarketów budowlanych w Polsce.

Te i inne sieci handlowe obecne są nie tylko w metropoliach, ale również w średniej wielkości miastach. Dzięki temu z ich oferty może korzystać stosunkowo szerokie grono konsumentów.