You are here:  / Biznes i Ekonomia / Kredyt pozabankowy

Kredyt pozabankowy

post by related

related post

Ze względu na negatywną historię kredytową nie możesz wziąć pożyczki w standardowy sposób? Jeśli mimo to potrzebujesz środków do uregulowania bieżących zobowiązań, kredyt pozabankowy jaki oferujemy z pewnością Ci to umożliwi.

Proponowane przez nas rozwiązanie jest przydzielane niezależnie od Twojej sytuacji w BIK, a ponadto nie wiążą się z nim wszelkie niechciane formalności, z jakimi trzeba zmagać się w przypadku ubiegania się o środki finansowe standardową drogą.

Tutaj wystarczy wypełnienie przejrzystego formularza oraz wybór optymalnego pod względem czasu spłaty rozwiązania. Rozumiemy, że niektóre sytuacje wymagają natychmiastowego zaopatrzenia się w określoną ilość środków, dlatego dbamy też o to, by pieniądze maksymalnie szybko znalazły się na Twoim koncie.

Przystępne i obłożone niskim oprocentowaniem raty pozwolą Ci w trakcie ich regulowania nie nadwyrężyć specjalnie domowego budżetu. Tym samym unikniesz tzw. pętli kredytowej i ze spokojem będziesz mógł wykorzystać pieniądze na niezbędny cel.