niedziela, 22/5/2022 | 10:37 CEST
You are here:  / Biznes i Ekonomia / Fordanserki

Fordanserki

post by related

related post

Jak sprawić, by parkiet w klubie zawsze był pełen zadowolonych gości? Często wystarczy kilka osób, aby rozkręcić najlepszą imprezę w mieście. I to właśnie zauważyli właściciele wielu lokali nocnych. Zaczęli zatrudniać dziewczyny, których głównym zadaniem jest szalony taniec przez całą noc.

Te dziewczyny to tak zwane fordanserki. Często młode i przebojowe. Koniecznie atrakcyjne, zgrabne, zadbane i ładne. Kochają tańczyć i dobrze się bawić. Dzięki swojej otwartości potrafią nawet najbardziej nieśmiałą osobę wyciągnąć na parkiet.
W jaki sposób zarabiają fordanserki? Kobiety docierają do klubu na sam początek imprezy i zostają do końca. Właściciel miejsca często zapewnia im darmowe drinki alkoholowe oraz dodatkową ochronę na wypadek nagabywania ze strony gości. Poza tym często dziewczyny mają opłacone taksówki, które odwożą je do domu po zakończonej zabawie. Brzmi jak łatwy i przyjemny zarobek? Jeśli komuś odpowiada taki styl życia, to rzeczywiście może to być dobry pomysł na dodatkowe pieniądze.