niedziela, 22/5/2022 | 10:46 CEST
You are here:  / Biznes i Ekonomia / Avans Biała Podlaska

Avans Biała Podlaska

post by related

related post

Nomi, Neonet

Żyjemy w coraz większym pędzie i czas zaczyna w naszym życiu odgrywać niebagatelną rolę. Nikt z nas nie chce go marnować, dlatego chcemy wiele spraw załatwiać od razu i najlepiej w jednym miejscu.
Dlatego, też sprzedawcy wychodzą nam na przeciw tworząc sklepy i markety swego rodzaju tematyczne. Dobrym przykładem może być market budowlany Nomi. Remont domu to nie lada wyzwanie i z doświadczenia wiemy, że zawsze czegoś nam brakuje. Kawałek deski, kilka wkrętów, farba, pędzel. Wszystko to możemy kupić w jednym punkcie, bez konieczności odwiedzania kilku sprzedawców. Możemy też na miejscu wybrać płytki, meble czy wykładzinę. To na prawdę doskonałe rozwiązanie dla zabieganego człowieka. Na miejscu otrzymamy wyczerpujące informacje na temat zakupionych towarów, a często fachowe doradztwo.
Podobnie ma się rzecz ze sklepami Neonet. Kiedy zapada decyzja o zakupie sprzętu elektronicznego, telewizyjnego czy wyposażenia kuchni. Tu też w jednym sklepie znajdziemy wszystko czym jesteśmy zainteresowani.